IZVUČENE GRUPE NA 6. “BULLS CUPU PELAGIĆEVO 2018”

Danas je izvršeno žrijebanje grupa na 6. Međunarodnom fudbalskom turnira “Bulls cup Pelagićevo 2018”, koji se ove godine održava od 11. do 13. maja 2018. godine u Pelagićevu i Krepšiću.

Već sada je jasno da će biti izuzetno zanimljivo i neizvjesno do samog kraja, ko će otići na završnicu “Champions Trophy” u Beč i Sarajevo.

U konkurenciji U-10, koja će se igrati u Pelagićevu, sastav grupa izgleda ovako:

grupa A

  1. BAAP Evrogol Pelagićevo (BiH)
  2. FavAC Beč (Austrija)
  3. Šumadija 1903 Kragujevac (Srbija)
  4. Omladinac Potočari (BiH)
  5. Ozren Petrovo (BiH)
  6. Sloga Doboj (BiH)
  7. Jedinstvo Vučkovci (BiH)
  8. Rudar Ugljevik (BiH)

Grupa B

  1. Kelen Budimpešta (Mađarska)
  2. Proleter Tuzla (BiH)
  3. Savacium Šabac (Srbija)
  4. Ilićka 01 plavi (BiH)
  5. Šampion Brčko (BiH)
  6. Petar Puača Novi Sad (Srbija)
  7. Sokol Stari Jankovci (Hrvatska)
  8. Tango Modriča (BiH)

Grupa C

  1. Osijek (Hrvatska)
  2. Borac Banja Luka (BiH)
  3. Šampion Bijeljina (BiH)
  4. BAAP BIH 2 Pelagićevo (BiH)
  5. Radnički Šid (Srbija)
  6. Sportissimo Brčko (BiH)
  7. Grad Mostar (BiH)

Grupa D

  1. Željezničar Doboj (BiH)
  2. BAAP BiH Pelagićevo (BiH)
  3. Jedinstvo Odžak (BiH)
  4. Crvena zvezda Beograd (Srbija)
  5. Sloga 94 Bijeljina (BiH)
  6. Perfekt Srebrenik (BiH)
  7. Ilićka 01 crveni (BiH)

U konkurenciji U-12, koji će biti odigran u Krepšiću, ekipe su raspoređene u sljedeće grupe:

Grupa A

  1. BAAP Evrogol Pelagićevo (BiH)
  2. Jedinstvo Odžak (BiH)
  3. Perfekt Srebrenik (BIH)
  4. Sladorana Županja (Hrvatska)
  5. Sloga 94 Bijeljina (BiH)
  6. Mali šampioni Derventa (BiH)

Grupa B

  1. Savacium Šabac (Srbija)
  2. Sloga Jakeš (BiH)
  3. Napredak Zavidovići (BiH)
  4. Ilićka 01 Brčko (BiH)
  5. Prijatelji Brod (BiH)
  6. Napredak Matići (BiH)
  7. Osijek (Hrvatska)

Grupa C

  1. Rudar Ugljevik (BiH)
  2. Eurosport Kumanovo (Makedonija)
  3. Wienerberg Beč (Austrija)
  4. Sportissimo Brčko (BiH)
  5. Crvena zvezda Beograd (Srbija)
  6. Sloga Vuteks Vukovar (Hrvatska)
  7. Omladinac Potočari (BiH)

Grupa D

  1. Proleter Dvorovi (BiH)
  2. Cibalija Vinkovci (Hrvatska)
  3. BAAP BIH Pelagićevo (BiH)
  4. Šumadija 1903 Kragujevac (Srbija)
  5. Tempo Gradačac (BiH)
  6. Radnički Šid (Srbija).

Svim učesnicima želimo dobrodošlicu i puno sreće na predstojećom turniru.