Grupa A Grupa B Grupa C
TEMPO Beograd ILIĆKA 01 Brčko BAAP Evrogol Pelagićevo
ATLETIKO 1919 Orašje ZVIJEZDA Gradačac JEDINSTVO Odžak
LOKOMOTIVA Brčko LOZNICA Loznica JEDINSTVO Vučkovci
BUDUĆNOST Banovići ZENIT Bijeljina OMLADINAC Potočari
DERVENTA Derventa

 

Subota, 15.05.2021.g.

Satnica Utakmica Rezultat
7,30 – 7,47 BAAP Evrogol – Jedinstvo (V) 1-1
7,50 – 8,07 Jedinstvo (O) – Omladinac 2-0
8,10 – 8,27 Tempo – Atletiko 0-0
8,30 – 8,47 Lokomotiva – Derventa 0-0
8,50 – 9,07 BAAP Evrogol – Jedinstvo (O) 2-2
9,10 – 9,27 Budućnost – Atletiko 5-2
9,30 – 9,47 Omladinac – Jedinstvo (V) 2-0
9,50 – 10,07 Derventa – Tempo 3-0
10,10 – 10,27 Lokomotiva – Budućnost 2-2
10,30 – 10,47 BAAP Evrogol – Omladinac 0-2
10,50 – 11,07 Atletiko – Derventa 0-0
11,10 – 11,27 Jedinstvo (V) – Jedinstvo (O) 2-0
11,30 – 11,47 Tempo – Lokomotiva 2-1
11,50 – 12,07 Derventa – Budućnost 0-0
12,50 – 13,07 Ilićka – Zenit 0-0
13,10 – 13,27 Zvijezda – Loznica 1-0
14,50 – 15,07 Zenit – Zvijezda 0-0
15,10 – 15,27 Loznica – Ilićka 1-0
16,50 – 17,07 Zenit – Loznica 0-1
17,10 – 17,27 Zvijezda – Ilićka 0-1

 

Nedjelja, 16.05.2021.g.

Satnica Utakmica Rezultat
8,30 – 8,47 Lokomotiva – Atletiko 1-0
8,50 – 9,07 Budućnost – Tempo 2-0
9,50 – 10,07 Četvrfinale Budućnost – Zvijezda               (1) 1-1, pen. 2-3
10,10 – 10,27 Četvrfinale Loznica – Omladinac                (2) 2-0
10,30 – 10,47 Četvrfinale Jedinstvo (O)  – Lokomotiva   (3) 0-1
10,50 – 11,07 Četvrfinale Derventa– Ilićka                         (4) 0-0, pen. 5-4
12,30 – 12,47 Polufinale  Zvijezda – Loznica 0-0, pen. 3-1
12,50 – 13,07 Polufinale  Lokomotiva -Derventa 1-0
13,50 – 14,07 Utakmica za 3. mjesto Loznica – Derventa 1-0
14,10 – 14,27 Finale Zvijezda – Lokomotiva 2-0

 

Tabela:

Grupa A

1. Budućnost 4 9-4 8
2. Derventa 4 3-0 6
3. Lokomotiva 4 4-4 5
4. Tempo 4 2-6 4
5. Atletiko 4 2-6 2

 

Grupa B

1. Loznica 3 2-1 6
2. Ilićka 3 1-1 4
3. Zvijezda 3 1-1 4
4. Zenit 3 0-1 2

 

Grupa C

1. Jedinstvo (O) 3 6-2 7
2. Omladinac 3 4-2 6
3. BAAP Evrogol 3 3-5 2
4. Jedinstvo (V) 3 1-5 1