Naša selekcija 2007. danas je učestvovala na 4. Međunarodnom fudbalskom turniru „Brod 2018“, koji organizuje Škola fudbala „Prijatelji“ iz ovog grada.

Nakon osvojenog drugog mjesta u grupi A, u četvrtfinalu smo zaustavljeni.

U prvom susretu u grupi, naša ekipa je savladala ŠF „Ačko“ iz Doboja sa 3:1, ali u drugom susretu pružila je očajnu igru, zbog čega je uslijedio i poraz od OFK „Spartak 2013“ iz Banja Luke sa 0:3.

Potom je odigrana sjajna utakmica i ubjedljiva protiv „Ilićke 01“ iz Brčkog, koje smo pobijedili sa ubjedljivih 3:0, da bi u posljednjem susretu sa OFK „Zenit 2“ iz Bijeljine, imali brojne prilike, a na kraju smo osvojili jedan bod dovoljan za drugi krug.

U četvrtfinalnom susretu, jako smo loše ušli u utakmicu i već nakon 4 minute igre protivnik je vodio sa 0:2. Uspjeli smo da smanjimo na 1:2 i posljednjim minutama pokušali da izjednačimo, što je rival znao da kazni za konačnih 1:4.

Rezultati u grupi A:

• BAAP Evrogol – Ačko Doboj 3:1
  • BAAP Evrogol – Spartak 2013 Banja Luka 0:3
  • BAAP Evrogol – Ilićka 01 Brčko 3:0
  • BAAP Evrogol – Zenit 2 Bijeljina 1:1

Tabela: Zenit 2 10, BAAP Evrogol 7, Spartak 2013 6, Ilićka 4 i Ačko 1 bod.

Četvrtfinale: BAAP Evrogol – Zenit 1 Bijeljina 1:4

Slijede novi izazovi, a već naredne sedmice, ova generacija putuje u Mađarsku, na Međunarodni turnir „Balaton trofea“ u Šiofok.