Nakon prošlonedjeljnog osvajanja 6. „Perfekt kupa“, ovaj vikend, naši mladi fudbaleri su osvojili još jedan turnir. Ovoga puta, fudbaleri BAAP Evrogola osvojili su 1. mjesto na 2. Zimskom „Turniru prijateljstva 2019“, koji je organizovala Škola fudbala „Jedinstvo“ iz ovog mjesta.

Kako je turnir odmicao, naši dječaci su igrali sve bolje i bolje i na kraju zasluženo osvojili još jedan turnir,

Nakon osvajanja drugog mjesta u grupi A, u četvrtfinalu eliminisana je ekipa „Tempo“ iz Gradačca, a u polufinalu „TOŠK“ iz Tešnja. U finalu, odlična igra protiv „Sloge“ iz Jakeša i nakon 0:0 u regularnom toku, nakon penala pobjeda od 2:0, gdje se posebno istakao naš golman Ljubo Đukić sa odbrane dva penala.