Selekcija pretpionira, danas je, u Doboju, savladala domaći Željezničar sa 4:1, u jednoj odličnoj fudbalskoj predstavi.

Od prvog minuta, naša ekipa je diktirala tempo, stvarala izgledne prilike, da bi se na poluvremenu otišlo sa prednošću od 2:0.

U nastavku susreta, najprije smo povećali na 3:0, da bi domaća ekipa smanjila na 3:1, a do kraja meča, naši fudbaleri su potvrdili pobjedu i četvrtim golom u mreži domaćeg Željezničara.

Ono što se nameće kao zaključak, jeste da su izabranici trenera Ognjena Radulovića, iz utakmice u utakmicu sve bolji i efikasniji.

Željezničar (Doboj) – BAAP Evrogol 1:4 (Aleksa Pudić 2, Đorđe Mijatović i Milan Stanišić).

BAAP Evrogol: Ljubo Đukić, Tarik Beširović, Savo Simeunović, Nenad Božić, Ilija Jovičić, Luka Filipović, Milan Stanišić, Sergej Vujičić, Aleksa Pudić, Đorđe Mijatović i Milenko Radić. Trener: Ognjen Radulović.