Danas su naše selekcije 2010. i 2012. imale svoje utakmice u okviru 7. kola BAAP Talent lige. U goste su nam stigli vršnjaci iz Škole fudbala „Šampion“ iz Brčkog.

Selekcija 2010. stigla je do nove pobjede i sada se nalazi na diobi drugog mjesta. Gosti su poveli sa 0:1, potom su naši fudbaleri odlično zaigrali i preokrenuli na 5:1, a onda malo opuštanje i protivnik je stigao do smanjenja na 5:3.

Najmlađa selekcija 2012/13. pružila je odličan otpor ekipi „Šampiona“ i nakon prvog poluvremena gosti su vodili sa 2:3, U nastavku, naši dječaci su propustili nekoliko prilika, a Brčaci su to znali da kazne i na kraju poraz, 2:7.

Ostalo je da se odigra zaostala utakmica na domaćem terenu sa Školom fudbala „Savić“ iz Modriče.