You are currently viewing SPEKTAKL U NAJAVI!

SPEKTAKL U NAJAVI!

Fudbalska uzbuđenja  očekuju nas u 2021. godini. Saradnja sa “Champions Trophy” u ovoj godini doći će do punog izražaja. BAAP Evrogol ima licencu “Champions Trophy” za područje cijelog Balkana i to je odlična šansa za sve naše klubove i škole fudbala da budu dio fudbalskog spektakla – svjetskog finala “Champions Trophy” i igraju sa najjačim svjetskim ekipama, u Beču, od 18. do 20 juna 2021. godine.

U najavi su brojni fudbalski turniri, na našim prostorima, na kojima će učestvovati najjače evropske ekipe, što će svakako biti veliki doživljaj.

Naš 9. “Bulls cup 2021”, biće održan 24. i 25. aprila 2021. godine, u četiri starosne kategorije odnosno za 2009, 2010, 2011 i 2012. godište.  Turnir je kvalifikacioni i prilika ekipama da stignu do evropskog i svjetskog finala “Champions Trophy”.

Na našim prostorima biće održano evropsko finale “Champions Trophy”, kao još jedna prilika za prolaz na završni turnir u Beču. Na evropskom finalu učešće će uzeti i eminentne evropske ekipe.

Kruna svih dešavanja svakako je svjetsko finale “Champions Trophy”, koje se ove godine igra u četiri generacije 2009, 2010, 2011 i 2012., uz učešće preko 400 ekipa sa svih kontinenata, gdje će, pored naše ekipe, učestvovati i najkvalitetnije ekipe sa naših prostora.