You are currently viewing PIONIRI BEZ GREŠKE, POBIJEĐENA I LOKOMOTIVA

PIONIRI BEZ GREŠKE, POBIJEĐENA I LOKOMOTIVA

Naši pionirska selekcija ostvarila je i drugu uzastopnu pobjedu. Nakon trijumfa u Bijeljini protiv Radnika (5:0), danas je savladana i brčanska Lokomotiva sa 3:0.

Duel sa “lokosima” pokazao je da naši mladi igrači imaju kvalitet i da su odličnom igrom, pogotovo u drugom dijelu, stigli da vrijednog trijumfa.

U prvom poluvremenu, naša ekipa je imala terensku inicijativu, a gosti su se odlično branili. Ipak, golom Marka Jakšića, uspjeli smo da na odmor odemo sa prednošću od 1:0.

U nastavku, na samom početku, penal za našu ekipu nakon igranja rukom jednog “lokosa”. Sa “bijele tačke” siguran je bio kapiten Milan Stanišić za 2:0. Ubrzo nakon toga, konačnih 3:0 postavlja ponovo Marko Jakšić.

Naša ekipa je odlično startovala u Omladinskoj kvalitetnoj ligi pionira FSRS, grupa “istok” i nakon dva odigrana kola ima maksimalnih 6 bodova i gol razliku 8:0.

U narednom kolu slijedi gostovanje u Janji protiv domaćeg Podrinja, naredne subote.