U 4. kolu Omladinske kvalitetne lige FSRS za mlađe pionire, grupa „istok“, naši pretpioniri savladali su vršnjake iz FK „Radnik“ iz Bijeljine sa 2:1 i tako stigli do druge prvenstvene pobjede.

U sodličnoj utakmici, naši mladi fudbaleri su pružili sjajnu partiju, pokazavši još jednom da imamo izuzetno talentovanu generaciju fudbalera o kojoj će se u budućnosti još čuti.

U prvom poluvremenu, mreže su mirovale. Gosti su imali više od igre, ali naša odbrana je bila na visini zadatka. Već na startu drugog dijela, preko kapitena Radulovića stižemo do prednosti, koju sredinom poluvremena fudbaleri Radnika uspijevaju da anuliraju, nakon jedine greške naše odbrane u cijelom meču.

Ipak, u finišu meča, opet kapiten Radulović trese mrežu Bijeljinaca, za konačnih 2:1 i veliko slavlje naše ekipe.

Naša ekipa zauzima 4. mjesto sa osvojenih 6 bodova, odnosno  imamo dvije pobjede i jedan poraz.

U narednom kolu, gostujemo u Janji, kod ekipe Podrinja.