U zaostaloj utakmici 8. kola Omladinske kvalitetne lige FSRS za pretpionire, naši fudbaleri savladali su vršnjake Vlasenice sa 5:3 i tako upisali i sedmi trijumf u ovogodišnjoj jesenjoj polusezoni.

Po veoma teškom terenu za igru, naša ekipa je bolje ušla u utakmicu i već nakon 4. minuta igre vodili smo sa 2:0. Do kraja prvog poluvremena rezultat je glasio 4:0, a onda slijedi opuštanje što su gosti uspjeli da iskoriste i smanje rezultat. Međutim, pobjeda nije dolazila u pitanje, za konačnih 5:3.

Nakon jesenje polusezone, naša ekipa ostvarila je skor od sedam pobjeda i tri poraza i sa 21 osvojenim bodom zauzeima 4. mjesto na tabeli.

Slijedi pauza, na kojoj ćemo analizirati jesenju polusezoni i na proljeće pokušati stići do samog vrha tabele.

Čestitke treneru Željku Kajišu i njegovim fudbalerima na odličnoj polusezoni.