U okviru 21. kola Omladinske kvalitetne lige pretpionira FSRS, naša ekipa, danas je, gostovala u Vlasenici, gdje se sastala sa istoimenom ekipom.

U jednoj od lošijih utakmica ove sezone, domaća ekipa je zasluženo slavila sa 3:1.

Povela je naša ekipa, već u 9. minutu preko Nemanje Đojića, da bi u finišu prvog dijela Vlasenica uspjela da izjednači na 1:1, a tim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme.

U nastavku, naši fudbaleri su imali punu terensku inicijativu, napadali ka golu domaće ekipe, ali jednostavno nisu imali sreće, da bi mladi fudbaleri Vlasenice, iz dva brza kontranapada, uspjela da iskoristi neopreznost naše odbrane i stigne do pobjede od 3:1.

Naša ekipa je i dalje na 4. mjestu sa 30 bodova, a u narednom kolu dočekujemo Radnički iz Karakaja.