You are currently viewing OSNOVCI SA BAAP EVROGOLOM U BEOGRADU

OSNOVCI SA BAAP EVROGOLOM U BEOGRADU

Uspješna saradnja sa Osnovnom školom “Vaso Pelagić” u Pelagićevu i njenom direktoricom Olgicom Lazić se nastavlja.

Tako će i osnovci škole biti dio ekspedicije BAAP Evrogola, koja će ići u Beograd, na utakmicu 19. kola Super lige Srbije, između Crvene zvezde i Radnika iz Surdulice.

– Raduje nas svaki uspjeh Škole fudbala “BAAP Evrogol”, gdje je i veliki broj naših učenika. Podržavamo njihov rad i zahvalni smo što su nam omogućili da dio naših učenika, koji nisu članovi škole fudbala,  ide u Beograd na utakmicu Crvene zvezde. Imamo odličnu saradnju, koja će biti nastavljena i u budućnosti, ističe Olgica Lazić, direktorica OŠ “Vaso Pelagić” u Pelagićevu. 

Odlazak za Beograd, planiran je za srijedu, 29. novembra.