Danas je u okviru posljednjeg kola Talent lige, BAAP Evrogol gostovao kod naših sportskih rivala Škole fudbala „Savić“ u Modriči, gdje smo odigrali prvenstvene utakmice u selekcijama 2008. i 2010.

„Osmica“ je ostvarila ubjedljivu pobjedu od 6:1 i tako potvrdila 3. mjesto na tabeli Talent lige i  stigla do bronzane medalje. Domaća ekipa je povela sa 1:0 u ranoj fazi meča, ali su naši fudbaleri uspjeli da preokrenu rezultat i stignu do visoke pobjede.

Selekcija 2010. poražena je sa 3:5, u utakmici, gdje je domaća ekipa bila puno bolja u prvom poluvremenu, a naši dječaci u drugom poluvremenu. Na žalost, greške u prvom dijelu utakmicu, su koštale našu ekipe boljeg rezultata. Na kraju, „desetka“ je osvojila 6. mjesto u ovogodišnjoj Talent ligi.