U prvoj zvaničnoj utakmici pretpionira ostvarena je i prva istorijska pobjeda. U meču 1. kola Omladinske kvalitetne lige FSRS za mlađe pionira, naša ekipa pobijedila je Lokomotivu u Brčkom sa 3:1.

Fudbaleri trenera Željka Kajiša od prvog sudijskog zvižduka krenuli su ofanzivno ka golu domaće ekipe, pri tome stvorivši nekoliko izglednih prilika. Umjesto ubjedljivog vođstva, slijedi kazna i domaća ekipa stiže do vođstva. Ipak, do poluvremena, preko kapitena Miodraga Radulovića uspijevamo da izjednačimo na 1:1 i odemo na odmor.

U nastavku utakmice, u jednoj odličnoj utakmici, poslije velike borbe, golovima ponovo Radulovića i Mihajla Ljubojevića, stižemo do zaslužene pobjede sa 3:1.

Čestitke svim mladim fudbalerima, kao i treneru Kajišu, koji vrijedno rade i rezultat neće sigurno izostati.

U 2. kolu Omladinske kvalitetne lige FSRS dočekujemo ekipu Ilićke 01 iz Brčkog.