Po kišovitom i hladnom vremenu, danas je naša pretpionirska selekcija, na Gradskom stadionu u Šamcu odigrala pripremnu utakmicu sa pretpionirima domaćeg Borca i ostvarila pobjedu od 4:2.

U prvom poluvremenu, domaća ekipa je povela iskoristivši grešku naše odbrane, nakon kornera. Do kraja prvog dijela, naši mladi fudbaleri su imali punu inicijativu, neiskoristivši brojne prilike, ali ipak se na odmor otišlo sa 1:1, golom Nemanje Đorića.

U drugom poluvremenu puno angažovanija ekipa, koja je urodila plodom za konačnih 2:4. U nastavku golove su postigli: Slađan Jakšić, Simon Antić i Radenko Mikić.

Ovo je bila četvrta pripremna utakmica, a do sada smo ostvarili tri pobjede (Orašje 3:2, Šampion Brčko 3:2 i Borac 4:2) i jedan neriješen rezultat (Partizan 1:1).

Naredne sedmice nastavljamo sa pripremnim utakmicama i uigravanjem ekipe pred start u Omladinskoj kvalitetnoj ligi pretpionira, čiji je start predviđen za 25. mart.